Tenda-karrika-tavolina me qera

Çmimi: Me Marrveshje
Tenda-karrika-tavolina me qera

Detajet

Postuar
28 shkurt 13:54
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,si dhe raste te ndryshme familjare.
Tendat jan me dimenzione 4x8,5x10,6x12 tendat posedojn edhe ndriqim.Montimi dhe trnsporti gratis.Per rezervime dhe informata lajmrohuni ne tel viber +383 45646222 ose 045510869.


Shpallje te ngjashme