Vjeta

Çmimi: Me Marrveshje
Vjeta

Detajet

Postuar
19 prill 19:27
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes viqat, kemi meshkuj dhe femra, jane te qumeshtit prej 1 jave deri 2 muajsh, jane te lopve te races simentall dhe hollshtain


Shpallje te ngjashme