shitet maqina per kositjen e kopshtit

Çmimi: Me Marrveshje
shitet maqina per kositjen e kopshtit

Detajet

Postuar
17 prill 23:44
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

shitet maqina per korrjen e barit ne gjendje shum te mir me benzin ka disa shkall per rritjen ose zvoglimin e kositjes se barit gjithashtu ka dhe ndezjen me qels me bateri por veten se i mungon adapteri per mbushje
nr kontaktues +38344123281


Shpallje te ngjashme