Objek me qera

Çmimi: Me Marrveshje
Objek me qera

Detajet

Postuar
20 prill 16:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Lokali jepet me qera.Eshte shume I voliqshem per lloje te ndryshme te veprimtarise afariste.Objekti eshte trekatshe.Kati perdhes ka siperfaqe rreth 550 m2 dhe shum I pershtatshem sidomos per pune zejtare siq Jane punimi I dyerve dhe dritareve etj.Kati I dyte dhe I trete Jane per balle rruges Prishtine -Peje dhe shume te pershtatshme per afarizem te llojeve te ndryshme.


Shpallje te ngjashme