Majine per reciklimin e najllonit

Çmimi: Me Marrveshje
Majine per reciklimin e najllonit

Detajet

Postuar
17 prill 18:30
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Makine per reciklimin e najllonit plus mikseri per bluarjen me nje kapacitet 100 kg ne ore prodhim italjan ne gjendje shum te mire pune te interesuarit munden me kontaktu ne viber 0038345555069


Shpallje te ngjashme