Dhoma gjumi me dyshek ortopedik, porosit +38344152077

Çmimi: 650 €
Dhoma gjumi me dyshek ortopedik, porosit +38344152077

Detajet

Postuar
3 maj 16:56
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Prodhojm dhoma gjumi per te rritur
Dhoma gjumi per femije
Garnitura Salloni
Kuzhina etj
Transporti dhe montimi ne gjithe Kosoven
Bejm Transportin ne Maqedoni dhe Zvicer
Porosit online ne viber & Whatsapp +38344152077


Shpallje te ngjashme