EKSTRA DYER ME QMIM 60EURO NGA DONNI

Çmimi: 60 €
EKSTRA DYER ME QMIM 60EURO NGA DONNI

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:45
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

BEJM PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITARVE ME KREJT DIMENZIONET DHE ME POROSI
DYER TE DHOMAVE
DYER TE HYMJES
DYER TE SALLONIT
DYER TE KUZHINES
DYER TE BANJOS
DRITARE
DYR ME XHOM
DER 90X200
200X90
+38345886078