KUZHINA MODERNE , POROSIT VIBER +38344152077

Çmimi: Me Marrveshje
KUZHINA MODERNE , POROSIT VIBER +38344152077

Detajet

Postuar
2 maj 22:41
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Prodhojm:
Dhoma gjumi
Dhoma gjumi per femije
Kuzhina MDF
Garnitura Salloni
etj
Transporti dhe montimi falas ne gjithe Kosoven
Bejm transportin ne Maqedoni dhe Zvicer
Porosit ne whatsapp & viber +38344152077
tel: 044/152-077
048/152-077


Shpallje te ngjashme