Shes helmeten e pa perdorne

Çmimi: 15 €
Shes helmeten e pa perdorne

Detajet

Postuar
6 nëntor 21:15
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes helmeten e pa perdorne ben edhe per koke te madhe edhe per te vogel sepse e ka rregullatorin qe e rregullon simbas madhsise se kokes


Shpallje te ngjashme