HIDRO IZOLIME ME KONDOR

Çmimi: Me Marrveshje
HIDRO IZOLIME ME KONDOR

Detajet

Postuar
9 shkurt 19:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

BEJM IZOLIME ME KONDOR

ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM EDHE VEQ PUN DORE SIPAS MARVESHJES
BEJM KULMA TE RRAFSHME TERASA BANJO PODRUME TE GJITHA SI I NDALOJM LAKSHTIN I

BAUDER

ME FOLI

SLLOVEN

INDEKS

GLOBUS

MAKEDON

PRIZERENIT

JU MIRPRESIM NE KET NUMER TELI

044 313 951 EDHE NE VAJBER NE KET NUMERShpallje te ngjashme