Hapja e bunareve

Çmimi: Me Marrveshje
Hapja e bunareve

Detajet

Postuar
20 prill 23:32
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe terene te buta (DHE) , me gypa te betonit .Tel.044 263 660 / 049 263 660
Viber +38344263660


—- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —-
—- —- —- —- —- —- —- —- —- —- —-


Tagss...Pilot,pilota,pilots,pilotim,pilotime,,bunar,bunare,bunarev,bunareve,bunara,bunarave,anke, ankerat,ankerav,ankerave,hap,hapi,hape,hapje, pune,pun,punojm,punojme,pastri. pastrojm ,pastrojme ,shpim ,shpuarje ,shpurje ,shpoj ,bir ,bira, vrim ,vrima ,beton ,gyp ,gypa ,metra ,thell ,thelle, uj ,uje ,ujitje ,ndertes, ndertese ,ndertim ,ndertoj ,banes ,banese ,banesa ,metra ,milimetra, cm ,centimetra ,thellesi ,gjersi ,trashsi, tok ,toke ,but ,bute ,fort ,fort ,shkemb shkembor ,gur ,guror ,zall ,zalle, zallor ,zallore,zhavor, gurore ,shkembore ,makin ,makine ,maqin,,maqine,fi600,fi400,fi300,fi200,fi100,fi800,fi900,fi1000,fi1200,plastik ,plastike ,plastikes,karrik,karrika, tenda,iphone , samsung,sony,that, thatesi ,germi ,germim ,germime, sond, sonda,tenda,sondazh ,sondazhe ,ndertim ,pilot ,pilota ,anker, ankera ,vetur ,veture ,ker ,kerr ,vw ,pasat ,passat ,passati ,pasa ,diesel ,dizell mjeshter ,mjeshtri, bartje ,mall ,mallra,malli ,Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3 Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , caja, Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco i ,mercedes,matorr,matorra,atv,kros,krosa,honda,motoqiklet,motoqikleta,bmw ,ford ,opel ,renault ,peugeot ,citroen,hyundai ,toyota ,honda ,fiat ,nissan ,jaguar,rollera,seat ,skoda ,volvo , saab lancia,chevrolet ,daewoochrysler ,dodge ,alfa ,golf 3 ,golf 4 ,passat, bora,aud, gyp, gypa , goma , gom , guma,bagera , rimorkio, rimork , shaklle , shkall , rampa , ramp , rrota , karamik ,qaramik, karamika, qaramika , tenda , karriga , karrika , tavoline , tavolin , kamion , 3aks , 4aks , 2aks ,18 R 22.5 , bciklla , biqikleta , skyborda , skybord , bicikell , biciklet ,ski,sky,kapela , kapel