Hapja e bunareve

Çmimi: Me Marrveshje
Hapja e bunareve

Detajet

Postuar
20 prill 23:34
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe terene te buta (DHE) , me gypa te betonit .Po ashtu posedojm gypa betoni nga fi200 deri ne fi 1000 . Per gjdo informate kontaktoni ne numrin tel.044 263 660 / 049 263 660
Viber +38344263660


—- —


Shpallje te ngjashme