Ofrojme sherbime

Çmimi: Me Marrveshje
Ofrojme sherbime

Detajet

Postuar
4 prill 15:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale,dhe fishekzjarreve per dasma dhe ahengje familjare
Tel:viber dhe whatsapp ne nr:
+38349383133
+38345530036


Shpallje te ngjashme