https://www.facebook.com/Ganiracii

Çmimi: Me Marrveshje
https://www.facebook.com/Ganiracii

Detajet

Postuar
31 mars 08:50
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Tavolina treshe te punuara nga graniti me kam te drurit modele te ndryshme punojm dhe modele sipas deshires tuaj.Na kontaktoni ne numrat 049569591, 044119584 ose ne 049292869.Dhe mund te na vizitoni tek firma Gurgdhendes Genti qe gjendet afer Bytyqit company ne kline.