Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

metal punues

Çmimi: Me Marrveshje
metal punues

Detajet

Postuar
2 prill 20:50
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike. Me Staf te kualifikuar.Punojm keto punë: Objekte Të madhësive të ndryshme, Teraca , Pushimore për oborr, Gilindera te modeleve te llojllojshme, Dyer , Shkall te brendshme, Emergjente,Spirale(Ne form Rrethore),Reklama te madshive te ndryshme me dizajne te veqanta Si dhe shum e shumë pune të tjera Me Qmime Te Volitshme Punojm ne gjith Kosoven po ashtu edhe jasht Kosoves JU MIRPRESIM
+38349411413


Shpallje te ngjashme