Shitet Trolli 25 Ari ne Kijeve

Çmimi: 3.000 €
Shitet Trolli 25 Ari ne Kijeve

Detajet

Postuar
6 qershor 13:16
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë
Kuadratura
2500 m²

Përshkrimi

Trolli ndodhet afer Magjistrales Prishtine - Peje aty ku fillon rruga Kijeve - Zahaq dhe ka dalje ne rrugen lokale ( e cila se shpejti do te asfaltohet ).

Trolli ka rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles dhe kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin e shtepise.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 045/666-765 & 044/315-044


Shpallje te ngjashme