Shitet Trolli ne Kijeve

Çmimi: 2.500 €

Detajet

Postuar
17 maj 2022 22:52
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë
Kuadratura
2500 m²

Përshkrimi

Trolli gjindet afer rruges Prishtinë-Pejë (rruga e re), te vendi nga ku do të vazhdojë autostrada Kijevë-Zahaq.

Trolli ka rrugë të asfaltuar, rrymë, ujë, kanalizim e kabllovik dhe është një vend ideal për ndërtimin e shtëpisë. Sipërfaqja e trollit është 25 Ari ku mund
të ndërtohen 2 ose 3 shtëpi dhe të gjitha të kenë dalje në rrugën e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion të rregullt e pronar shqipëtar dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2500 EUR/ARI

Për informata më të hollësishme mund të na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765


Shpallje te ngjashme