❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Çmimi: Me Marrveshje
❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Detajet

Postuar
31 janar 21:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2020
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS
AUTO VETURA KOSOVE BLEJM TE GJITHA VETURAT QE JU NUK I PERDORNI APO KENI PER TI SHITUR MJAFTON TE NA KONTAKTONI NE VIBER OSE WHATS App 049300273 +38349300273 I BLEJM VETURAT PA DOGAN ME DOGAN ATO ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW OPEL BMW AUDI MERCEDES BMW ETJ GJINDEMI NE TER KOSOVEN QDO DIT JU MIRPRESIM OFERTEN


Shpallje te ngjashme