Goma dimerore 195/50 R15

Çmimi: 5.000 Lek
Goma dimerore 195/50 R15

Detajet

Postuar
1 prill 15:58
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

4 goma dimerore 195/50/15 ne gjendje sh te mire.5000 leke te gjitha


Shpallje te ngjashme