KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK

Çmimi: 120 €
KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK

Detajet

Postuar
1 prill 17:00
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

SHITET KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK.
KROSKOTI PERSHTATET PER GOLF 4 NGA VITI 98 E LART.