Pjese per benz 300 turbo w210

Çmimi: Me Marrveshje
Pjese per benz 300 turbo w210

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Pjese per mercedes benz w 210 motorr 300 turbo. Motorri eshte ne gjendje shum te mire nuk ka pesuar demtim nga goditja. Sallon lekire shum te paster. Per me shun info 0695632767. Flm


Shpallje te ngjashme