Pjese per benz w210 E270 cdi

Çmimi: Me Marrveshje
Pjese per benz w210 E270 cdi

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Makina esht ne gjendje shum te mire. I disponon te gjitha pjeset. Per me shum info 0695632767