Pjese per opel vectra 1.6 ecotec

Çmimi: Me Marrveshje
Pjese per opel vectra 1.6 ecotec

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Makina i disponon te gjitha pjeset. Nr telefoni 0695632767. 0682928767. Flm