KOMPJUTER Quad Core OKAZION

Çmimi: 270 €
KOMPJUTER Quad Core OKAZION

Detajet

Postuar
18 maj 12:11
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Kompjuter Quad core (Core 2 Duo)
Ram 4GB
Hard Disk 3Terra
Windows 10 Pro
Ne gjendje shume te mire asnjehere i rriparuar.
I blere para disa muajsh shitet per arsye emigrimi ose ndrohet me laptop.
Shitet bashke me monitor Samsung i cili perdoret dhe televizor (HDMI) i shoqeruar dhe me pult origjinal.
Kompjuteri ka ne set dhe kamera LOGITech ne gjendje te perkryer e sjelle nga Amerika.
Cmimi i Diskutueshem.