Mercedes-Benz Evo 2007, 200 CDI

Çmimi: 6.200 €
Mercedes-Benz Evo 2007, 200 CDI

Detajet

Postuar
29 qershor 11:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Shitet Mercedes-Benz EVO 200 Nafte shume ekonomik. .Me te gjitha sherbimet e bera, motorike dhe xhenerike. Me goma e reja 100%.vaj filtra te sapo ndruara. edhe me te gjitha Opsionet aktive. Makina eshte ne super gjendje,nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ana juaj, jepet me garanci te plote, me kilometra origjinale të vetat (200 mije), mund ta kontrolloni ku te doni. E mirmbajtur edhe shume e paster . E mbajtur per qef edhe gjat gjithe kohes e perdorur si makine e dyte . E pa trajtuar keq asnjere. . Esht shume e shpejt edhe e sigurt ne rruge . E pershtatshme per cuna pasi esht sport . Por edhe per familjare pasi esht e gjere edhe e rehatshme per rruge te gjata .. Letrat der ne Maj 2021 .Shitet per arsye mos perdorimi edhe me nje cmim okazion prej 6200 euro . Per ata qe ja dine vleren car makine esht nuk do ta humbisnin kurre . E gatshme per cdo lloj prove .


Shpallje te ngjashme