Apartament ne shitje Fushe Kruje

Çmimi: 45.000 €
Apartament ne shitje Fushe Kruje

Detajet

Postuar
1 nëntor 22:27
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë
Kuadratura
98 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 Kati 5 ne Fushe Kruje , sallon me guzhin, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Per me shume informazione tel: 00393204605024


Shpallje te ngjashme