Okazion 22 krer dhi e keca 1500€

Çmimi: 1.500 €
Okazion  22 krer dhi e keca  1500€

Detajet

Postuar
2 prill 12:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

JAN15 krer dhi dhe 6 keca + cjapi
Gjysma jan barsa !!!


Shpallje te ngjashme