Okazion 22krer

Çmimi: 1.500 €

Detajet

Postuar
2 prill 09:47
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , perveç 3-4 qe jan te perziera . Flm !!! Ndjes njoftimi meparshem ishte nr tel gabim !!!


Shpallje te ngjashme