Bordatriçe SCM

Çmimi: 2.800 €
Bordatriçe SCM

Detajet

Postuar
3 prill 17:04
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Freza posht lart ,prerje para mrapa fikse
Eshte ne gjendje te mire pune ,aktualisht ne punë


Shpallje te ngjashme