DIVAN DYVENDESH

Çmimi: 27.000 Lek

Detajet

Postuar
19 shkurt 13:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

DY DIVAN DYVENDESH PER LOKALE ME DY TAVOLINA DHE DY PUPA 30 000 LEK TE REJA.JANE SHUME CILESORE KONTAKT 0685872240


Shpallje te ngjashme