Furre per pica

Çmimi: 100.000 Lek

Detajet

Postuar
4 prill 01:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Okazion shitet furre per pica


Shpallje te ngjashme