Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Makineri druri seganastro

Çmimi: 1.800 €
Makineri druri seganastro

Detajet

Postuar
3 prill 00:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Shitet makineri druri seganastro e ardhur nga italia,ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye mosperdorimi


Shpallje te ngjashme