Makineri druri seganastro centauro

Çmimi: 2.300 €
Makineri druri seganastro centauro

Detajet

Postuar
3 prill 00:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Shitet makineri druri seganastro,marka CENTAURO e ardhur nga italia.Ne gjendje shum te mire pune.shitet per arsye mosperdorimi.


Shpallje te ngjashme