karrike berberi

Çmimi: 230 Lek

Detajet

Postuar
7 janar 22:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

shitet kirrikja berberit per arsyje mos perdorimi


Shpallje te ngjashme