Okazion Shitet shtepi me hipotek

Çmimi: 170.000 €
Okazion Shitet shtepi me hipotek

Detajet

Postuar
10 gusht 16:02
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Shitet shtepi me hipotek 300m2 ndertim+900m2 tok
Vila esht 2 kate dhe kati i 1 esht i organizuar ne nje sallon te madh open space,koridor,1 dhom gjumi,kuzhin,tualet ballkon.Kati i 2 esht i organizuar ne 4 dhoma,1 tualet si dhe ballkon me nje sip50m2.Vila ka gjithashtu 2 dopo si dhe 2 garazhe per makinen.Oborri esht i gjelberuar me agrume te ndryshme si dhe llojshmeri lulesh.


Shpallje te ngjashme