đŸ„‡Okazion Shitet vw caddy maxi 2010 1,9 TDI đŸ„‡

Çmimi: 8.500 €
đŸ„‡Okazion Shitet vw caddy maxi 2010 1,9 TDI đŸ„‡

Detajet

Postuar
15 mars 06:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

PĂ«rshkrimi

Shitet volkswagen caddy maxi i 2010 1.9 TDI me dogane te paguauar , Makina posedon xhama te erret origjinal , 183.000 km origjinale , makina eshte e sapo ardhur nga belgjika , Makina nuk ka nevoje per fjale sepse eshte shume e bukur dhe perfekte qofte nga ana motorrike , xhenerike ashtu edhe estetike , makina eshte e gatshme per cfare do lloj prove nga ana juaj .
Makina ndodhet prane karburat ERI ne Fushe - Kruje
Mund te na telefononi : 0683700587 , ju lutem vetem telefonata serioze.
Cmimi : 8500 € i diskutueshem .


Shpallje te ngjashme