Gom E Re 200/70/15

Çmimi: Me Marrveshje
Gom E Re 200/70/15

Detajet

Postuar
10 nëntor 13:57
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Kukësit > Kukës

Përshkrimi

Goma ësht e re 200 / 70 / 15


Viber +38649497788


Shpallje te ngjashme