MP3 Shume i Vogel dhe Praktik

Çmimi: 10 Lek
MP3 Shume i Vogel dhe Praktik

Detajet

Postuar
31 mars 16:38
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Nje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete per vetem 990 Leke :)
Mban deri ne 10 ore bateri gje e cila ju jep mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar kudo dhe ne cdo kohe.
Cel 0684599275


Shpallje te ngjashme