Goma te perdorura 205/65R15C ne shitje.

Çmimi: 15.000 Lek
Goma te perdorura 205/65R15C ne shitje.

Detajet

Postuar
1 prill 14:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shesim 4 goma te perdorura HIFLY ne gjendje shume te mire per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte 150,000 leke te vjetra. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit 0684534430 ose ne Viber dhe Whatsapp. Orgesti Mamurras,Kurbin.


Shpallje te ngjashme