motorra makinash nga 100mijlek te vjetra

Çmimi: 100 Lek
motorra makinash nga 100mijlek te vjetra

Detajet

Postuar
1 prill 05:02
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

disponojm motorra per makina nafte dhe benzine me cmime nga 100mijlek te vjetra e siper, per benc 1.7cdi, 1.8i, 2.0i, 2.0d 2.5d, 3.0td bmw 2.0d, 3.0td, opel 1.0i 2.0i ford, 1.8tddi tdci1.6i, renault 1.2, 1.4, 1.5, 1.9, fiat 1.1,1.2 1.9td, alfa 1.9jtd, e 3.0v6i, citroen1.6hdi,vw 1.0, 1.4, 1.6, gjithashtu disponojm pjes kembimi adresa Laç tel/watsap 0685801197-0685084629


Shpallje te ngjashme