Grep per germim

Çmimi: 2.500 €

Detajet

Postuar
28 maj 11:37
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Lloji
Markë tjetër
Modeli
Caterpillar

Përshkrimi

Shitet grep per germim guresh dhe kromi per eskavator 20 tonsh. Cmimi 2500 euro i diskutushem mundesi ndrimi. Tel 0693031373


Shpallje te ngjashme