Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

Çmimi: Me Marrveshje
Makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh.

Detajet

Postuar
1 prill 14:48
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin
Lloji
Markë tjetër
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Shesim makineri Sacme Italiane per prodhim blloqesh te te gjitha dimensioneve ne gjendje te shkelqyer gati per cdo lloj prove. Per cdo informacion te metejshem dhe per cmimin na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne Viber dhe Whatsapp. 0692081444. Bledi,Mamurras.


Shpallje te ngjashme