Kerkoj Ps3 urgjent

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
3 prill 17:47
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Kerkoj Ps3 ne gendje te mir te ket dy leva dhe te jet me lojra te paten te hen,,, call of dudy 2, pes 2018, wee, gta 5, watch dogs nese doni ta shisni ju lutem kontaktoni te ky nr 0683116778 ose0682734231


Shpallje te ngjashme