PS3 25 lojra 2 pulte

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
11 janar 22:16
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Ps3 me 25 lojra dhe 2 pulte 500GB 250 euro ose 300 mije lek


Shpallje te ngjashme