Playstation3

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
20 qershor 10:46
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet playstation3 me nje leve dhe 7 disce origjinale. Cmimi 140 mij leke. Gjendja shume e mire


Shpallje te ngjashme