Playstation3

Çmimi: Me Marrveshje
Playstation3

Detajet

Postuar
20 qershor 11:04
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet playstation 3 ne gjendje shume te mire, me 1 leve dhe 7 disce origjinale.cmimi 140 mij leke


Shpallje te ngjashme