Shes PS3 me 1 leve dhe 1 disk(GTA V).\n\n

Çmimi: 140 Lek

Detajet

Postuar
3 prill 19:25
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

PS3- shi eshte ne gjendje te mire.Eshte perdorur vetem 3 muaj.Dua ta shes per arsye se dua te bleje nje PS4.Mund te kete edhe nderrime me celulare si (iphone 6,iphone 6s).


Shpallje te ngjashme