Shitet Xbox one i kompletuar

Çmimi: 300 €
Shitet Xbox one i kompletuar

Detajet

Postuar
1 prill 09:22
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet i kompletuar me 2 pulta, me sensorin kinekt ,fishe hdmi ,1 pale kufje dhe nje loje.


Shpallje te ngjashme