shitet Playstation 3

Çmimi: 150 €

Detajet

Postuar
1 prill 12:53
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

shitet me 3 pulta dhe 4 lojra
cmimi i diskutushem


Shpallje te ngjashme