Freze druri Bosch 500w 17.000 Leke

Çmimi: 17.000 Lek
Freze druri  Bosch 500w  17.000 Leke

Detajet

Postuar
10 mars 18:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

shitet freze per dru, (BOSCH 500w) ne gjendje te shkelqyer pune,shum pak e perdorur.cmimi i diskutueshem